סל הקניות שלי
X-
כסאות אוכל לתינוק

איך בוחרים כסא אוכל לתינוק?

האם לקנות כיסא לילד שעוד לא יושב יציב? לאיזה כסא מצבי גובה משתנים ואיזה לא תופס הרבה מקום? ככל שמלאי הכיסאות באתר משתדרג, עולות אצלכן יותר ויותר שאלות על הכסא המתאים לתינוקכן. לכן אנחנו פה לעשות סדר
איך בוחרים כסא אוכל לתינוק?

הנה כל מה שצריך לדעת ולקחת בחשבון בבחירת כסא אוכל לתינוק:

 

1. גיל הילד - הפרמטר הראשון בבחירת כסא. אם הילד עדיין לא יושב יציב כדאי לבחור כסא עם מצבי ישיבה מתכווננים. לדוגמא כסא Prima Papa zero 3 מתאים לשימוש עד גיל 3 וכולל 7 מצבי גובה שונים.

 

לפני שתבחרי כיסא אוכל לתינוק,  כדאי לחשוב- איפה יהיה האזור בו התינוק אוכל, האם את רוצה שיהיה לו מקום משלו, או שישב יחד אתכם ליד שולחן

אם יש מצוקת מקום חשוב לדאוג גם שהכיסא יתקפל בקלות, ובכל מקרה לא לשכוח שחשוב שיהיה קל לניקוי!

2. הקיפול והמקום שהכסא תופס - בסופו של דבר לא לכולם יש מקום בלתי מוגבל בבית, ואם את כמוני סובלת ממוצקת מקום, צריך לחשוב על כסא שמתקפל קטן ומתקפל בקלות. מבחינתי היתרון של לקפל כסא בסיום כל ארוחה הוא חשוב ביותר.
קחי לדוגמא את הכסא הפופולארי Mimzy Snacker (דירוג 10 באתר) המתקפל במשיכה אחת גודל ותופס מעט מאוד מקום בבית. גם לו יש 3 מצבי משענת, 3 גבהים, ואפילו סל אחסון תחתון בו ניתן לשים למשל סינרים או מגבונים לשימוש מהיר במידת הצורך.

 

3. ניקוי - כסא שמתנקה בקלות עם מגבונים או סמרטוט הוא צורך קיומי מבחינתי. אחרי ארוחה מלאה ברוטב או קציצות שפורקו לגורמים אין כמו להעביר מגבון והכסא כמו חדש. לכן ממליצה לא ללכת על כסא מסובך מדי, עם יותר מדי חורים שקשה להגיע אליהם. לבחור באחד עם ריפוד שניתן לנקות בקלות. ואם את מעדיפה ריפוד נשלף ומגש שניתן לנקות אפילו במדיח הכלים כסא אוכל פולי הוא המוצר בשבילך. קיבל דירוג 9.8 וגורף מחמאות מהרבה אמהות שרכשו.

 

4. שימוש - אם הילד כבר יושב יציב ואת רוצה כסא שישמש אותך לאורך זמן ולדברים נוספים, חפשי כסא שמשמש גם כשולחן או משחק.  כסא שיכול לשמש את ילדיך בתור הגבהה, שולחן או כסא שוכב וגם משחק.

 

5. איפה אוכלים? שאלי את עצמך איפה היית רוצה שיהיה האזור שבו התינוק אוכל, האם את רוצה שיהיה לו מקום משלו, או שאת רוצה שישב יחד אתכם בארוחות משפחתיות וירגיש כמו גדול.
במצב בו התינוק יושב בשולחן שלכם מומלץ לחפש כסא הגבהה עם מגש אוכל המתלבש על המושב ולא תופס מקום בבית, יתרון נוסף וחשוב הוא שניתן לקחת אותו גם למקומות אחרים, מסעדה או ארוחה אצל הסבא והסבתא.

ומה אם הילד לא מוכן לשבת בכסא? נסו לאכול יחד כל המשפחה, ואם יש אחים גדולים אז להושיב לידם. לגרות במזון בצורות ובגדלים שונים ולהפוך את הכסא ואזור האוכל למקום של כיף ותקשורת.

בתאבון!

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)