סל הקניות שלי
X-
פנאי

4 כללים שיעזרו לך להיות אמא טובה יותר

להיות אמא זאת ככל הנראה המשימה המורכבת ביותר בחיים. במציאות התובענית של החיים קל מאוד ללכת לאיבוד ולשכוח מה חשוב. 4 כללים שיעזרו לך תמיד להתרכז בעיקר
4 כללים שיעזרו לך להיות אמא טובה יותר

מרגע שהפכת לאמא החיים שלך הפכו להיות מורכבים מאינספור משימות, תוכניות, חלומות ומטלות שמצטברות בכל יום מחדש בראש ולעולם לא ממש מסתיימות. גם בבתים השוויוניים ביותר מי שבדרך כלל זוכרת להכין את הטנא לשבועות, לרשום את הילדה לחוג או לזכור שלקטן יש יומולדת לחבר היום זאת אמא.

 

מי כמוך יודעת שאת לא רק אמא. את גם אשת קריירה, או לפחות אישה עובדת שרוצה להוכיח את עצמה, את גם רעיה שמחפשת זמן איכות עם הבן זוג וגם חברה שממש נהנית לשבת לכוס קפה עם החברות הטובות.

בתוך העומס של המציאות קשה להקפיד על שגרה מאווררת שתאפשר לך ליהנות מכל העולמות, ולא להישאב לדמות ה"אמא האידיאלית" שמקריבה את חייה למען הילדים, אבל האמת היא שזה בכלל לא חייב להיות ככה. אספנו לך 4 כללים לניהול הזמן שיעזרו לך להיות אמא מסורה בלי לוותר על עצמך.


תכנני את הזמן
הכל מתחיל בתכנון. הזמן הוא משאב יקר וכשיש כל כך הרבה משימות כדאי לנהל אותו בחכמה. הצטיידי ביומן לתכנון זמן שיקל עלייך לבנות את הלו"ז היומי והשבועי שלך וכמובן להקדיש זמן לעצמך, לבילוי עם בן הזוג ולכל המשימות שקשורות לילדים ולניהול הבית.

 

פתחי תחביבים ואל תזניחי חברות

אז כבר אמרנו שהשגרה השוחקת יכולה לשאוב אותנו בקלות, וקשה להרים את הראש. אבל פיתוח וטיפוח תחביבים אהובים עלייך הוא לא רק למען עצמך, גם הילדים שואבים דוגמה והשראה מאמא שמרחיבה את האופקים, לומדת דברים חדשים ומקדישה זמן לעצמה ולדברים שמעניינים אותה.

זה יכול להיות חוג שאת אוהבת או תחביב שאפשר לטפח בבית כמו צביעת מנדלות או עבודות יצירה, תפירה, נגרות, זה הזמן להתפרע ולהגשים חלומות ישנים. האימהות והעומס גורמים להרבה נשים להזניח את חיי החברה שלהן, אבל דווקא החברות העסוקות שלך יבינו אותך יותר טוב מכולן, זה הזמן לקבוע את המפגש המיוחל שכבר חודשים נדחה.

 

 

שרייני מקום לבן הזוג

אומרים שילדים הם מבחן לזוגיות. בתוך כל הכאוס והדאגה האינסופית לקטנטנים צריך גם לוודא שאנחנו, ההורים לא הולכים לאיבוד. כדי להקפיד על בילוי זוגי קבוע שריינו את הימים מראש, עוד טיפ שעוזר הוא לרכוש מראש שוברים לאטרקציות זוגיות כמו ארוחות בוקר, כרטיסים לסרט באולמות VIP, עיסוי זוגי מפנק או פעילות משותפת שאתם אוהבים. כשקובעים מראש ומתאמים פעילות ייחודית זה הרבה יותר מוטיבציה ליציאה משותפת.

 

בקשי עזרה
נכון, בחלומנו אנחנו סופר וומן שיכולות להספיק הכלאבל בפועל כשאת מעמיסה על עצמך ולא לומדת לשחרר, לא רק את נפגעת מזה, גם הסביבה הקרובה שלך שמקבלת אמא לחוצה ובת זוג עייפה בסוף היום. אין שום סיבה לשאת בעול המטלות לבד, גייסי את כל מי שאת יכולה לביצוע המשימות והמטלות היומיות, בראש ובראשונה בן זוגך והילדים.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)