סל הקניות שלי
X-
בטיחות בבית

בטיחות ילדים בבית - ככה עושים את זה נכון!

בואו נדבר על זה רגע - בטיחות בבית! על פי מחקרים רבים שנעשו לאורך השנים, גילו שרוב התאונות קורות דווקא במקום הכי קרוב אלינו - בבית!כביכול המקום המוגן שאמור לשמור עלינו מכל סכנה, לתת לנו את ההרגשה הכי בטוחה יכול לפעמים להיות סופר מסוכן - במיוחד כשמדובר בתינוקות ופעוטות סקרנים שמבלים את רוב הזמן שלהם בבית.
בטיחות ילדים בבית - ככה עושים את זה נכון!

תינוקות המגיעים לגיל חצי שנה, מתחילים לזחול ובין היתר מפתחים סקרנות בלתי נגמרת שגורמת להם לרצות לחקור כל דבר הנקרה בדרכם - ואם זה נכנס לפה, מה טוב!

מעבר לכך שהתינוק זוחל, הוא גם לומד ללכת בחוסר יציבות מקסימה, אשר לפעמים גורמת לו להיתקל בחפצים כמו שולחנות עם פינות חדות, שידות, מזנונים, מגירות שנפתחות במפתיע ועוד עולם שלם של רהיטים שלא תמיד נראים מסוכנים.

אז מה עושים? ומה צריך להיות בבית?

אל דאגה, בין אם אתם הורים צעירים או פשוט רוצים להוסיף מימד נוסף של בטיחות לבית, זאת בדיוק הכתבה שאתם צריכים להדפיס ולשמור בתיק. טוב, אולי לא להדפיס - אבל לפחות לעשות לה צילום מסך ולשתף בקבוצת וואטס אפ של הגן.

שער בטיחות

אחד האביזרים החשובים שצריך בבית עם תינוק - אם לא הכי חשוב, הוא שער בטיחות.

למי מאיתנו שגר בבית פרטי עם גרם מדרגות, או פשוט לא מעוניין שהתינוק יזחל למקומות מסוכנים עם פינות חדות - המוצר הזה הוא מוצר חובה. ניתן לחבר את השער בקלות, הוא מופעל על לחץ וכוח - מה שמונע מהקטן שלכם להיכנס למקומות מסוכנים.

אביזרי בטיחות לבית

מכירים את זה שהקטנים למדו ללכת? איזה כיף! הצעדים הראשונים המתוקים האלה, שהכל נורא חסר שיווי משקל ומתנדנד? הדבר הראשון שנקרה בדרך כנראה יהיה איזה שולחן או שידה עם מגרות נפתחות, הפינות החדות והפחד הבלתי נגמר הזה שגורם לנו לצעוק "תיזהר!".

זאת בדיוק הסיבה שאתם פשוט חייבים את מארז הבטיחות הזה - הוא כולל מגנים לפינות של שולחנות, שקעי חשמל ומעצורים לדלתות שמטבען נסגרות - רצוי בלי אצבעות קטנות באמצע!

אינטרקום לתינוק

לילה טוב, סוף סוף הוא נרדם! אפשר ללכת לנוח בסלון ולשים רגל על רגל. האמנם? הדחף הבלתי פוסק ללכת לבדוק אם הקטן ישן, זז, הוריד את השמיכה או כל דבר אחר הוא דחף טבעי לגמרי. אבל יש דרך לעזור לכם ההורים בלי לקום כל שניה לחדר. בייבי מוניטור דיגיטלי לתינוק הוא פתרון מעולה לסיטואציה הזאת. הוא רגיל לצלילים, טווח קליטה גדול ואפילו מגיע עם תאורת לילה מרגיעה. בנוסף אתם יכולים לא רק לשמוע את הקטנים שלכם, אלא גם לדבר איתם ולענות להם - ואם תרצו, אפילו לשיר להם איזה שיר ערש.

נחשוש למיטה

המיטה הקטנה של התינוקות שלנו לרוב מלאה באינסוף צעצועים (אגב, ממש לא בטיחותי צעצועים במיטת תינוק/ילד), שמיכות ומה לא! הכל - רק שיהיה לו כמה שיותר נעים ונוח והכי חשוב - מוגן!

אחד הפתרונות האופנתיים, יפים ומגנים שיש הוא הנחשוש! הנחשוש הוא בעצם כרית רכה ונעימה בצורת נחש, המגיעה בצבעים ודגמים שונים וניתנת לשימוש בלול או בעריסת התינוק. הנחשוש מגן לאורך כל פינות ודפנות הלול על התינוק ומונעת ממנו לקבל מכה או אפילו להתגלגל לכיוון לא רצוי.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)