סל הקניות שלי
X-
אמבטיות לתינוק

הסבון בכה מאד...

אבל למה שתינוקך יבכה? עם האמבטיות והמשחקים הנכונים, זמן הרחצה יכול להיות זמן משחק מהנה! ריכזנו עבורך שלל אמבטיות ומשחקים שיעזרו לך ולתינוקך לבלות שעות של כיף.
הסבון בכה מאד...

זמן האמבטיה יכול להיות מאתגר. יש ילדים שלא רוצים לצאת מהמים, אבל יש כאלו שנהנים פחות וממש מסרבים להעביר את זמן הרחצה בנעימים. במיוחד בחודשים הראשונים, האמבטיה הופכת מורכבת, בעיקר אם את לבד. אספנו עבורך את המוצרים שאת חייבת כדי להפוך את זמן האמבטיה לקל ומהנה- לתינוקך ולך.

 

אמבטיה נוחה
 

זמן הרחצה יכול להיות זמן משחק נהדר, ובעיקר זמן בו את ותינוקך יכולים להתקרב. האמבטיה צריכה להיות מספיק מרווחת על מנת שלילדך יהיה מרחב פעולה ומקום לשחק.  

אם לא נוח ומעניין לתינוקך, וודאי שלא ירצה לבלות הרבה זמן באמבטיה. האמבטיה צריכה להיות מספיק מרווחת על מנת שלילדך יהיה מרחב פעולה ומקום לשחק.

אופציה נוספת לעורר את עניינו של הקטן ברחצה, היא אמבטיה מעוצבת, שכל כולה משחק. בחירת האמבטיה חשובה לך, לא פחות מאשר לתינוקך. כדי להפוך את זמן הרחצה לזמן מהנה, עלייך לוודא שגם לך נוח. בזמן הקנייה, שימי לב לגובה האמבטיה, אופן הריקון שלה והאביזרים הנלווים, למשל מדף או משטח החתלה. עד שהקטנטן שלך יוכל לשבת בכוחות עצמו, ובעיקר בחודשים הראשונים כשהוא לא יכול לשבת כלל, מושב אמבטיה יהפוך את החוויה לנוחה הרבה יותר לך ולו. לתינוקך יהיה נוח במושב נעים המותאם לו, ואת תוכלי לרחוץ אותו ולשחק איתו בחופשיות, כיוון שלא תצטרכי להחזיק אותו כל הזמן. בשלב הזה מומלץ לשים באמבטיה מדבקות נגד החלקה.

 

מושבים

לילדים שכבר מסוגלים לשבת בכוחות עצמם יתאים מושב לאמבטיה  מושב כזה מאפשר לילד לשבת בבטחה וביציבות, תוך שהוא מבטיח לו חופש פעולה למשחק. גם את יכולה להיות רגועה, שכן המושב נדבק לרצפת האמבטיה ואינו מחליק.

 

צעצועים

ועכשיו לדברים המעניינים באמת - הצעצועים הנכונים הם שיהפכו את זמן הרחצה לזמן בו את ותינוקך משחקים ונהנים. הילדים הקטנים יותר יהנו ממשחקים מרעישים ומתיזים. נסי למשל את הדולפינים מוסיקליים לאמבטיה. בהמשך, כשהקטן יגדל מעט, כבר אפשר יהיה לקלוע לסל ואפילו לשחק בקוביות. האפשרויות רבות ומגוונות, ומשחקים שהיו שמורים פעם לחדר היצירה או חדר השינה היום נכנסים בקלות לאמבטיה. אנחנו ממליצות לחשוב על הפעילות שהקטן שלך אוהב ולמצוא את משחק האמבטיה המקביל. כך למשל אפשר לקחת את הטיפול בבובה ולשלב אותו עם הרחצה.

אחרי ששיחקנו – זמן לאסוף
תשמחי לגלות שלמעשה שומר הצעצועים הנכון יכול לשמש גם כמשחק וגם ככלי אחסון נקי ומסודר לצעצועי האמבטיה

  

אנחנו במאמא גורו חושבות שזמן הרחצה יכול להיות זמן משחק נהדר, ובעיקר זמן בו את ותינוקך יכולים להתקרב.

אנחנו מקוות שהרשימה שריכזנו תעזור לך להפוך את זמן האמבטיה לזמן מיוחד גם אצלך בבית.

 

רחצה נעימה,

צוות מאמא גורו

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)