סל הקניות שלי
X-
החתלה

טובעת בחיתולים

בשנה הראשונה לחיי תינוקך החלפת החיתולים יכולה להיות מאוד אינטנסיבית. תבלי שעות רבות בחיפוש אחר מבצעי חיתולים, בבחירת מגבונים מתאימים לעור העדין שלו ומשחות החתלה שיעשו את העבודה. אז מה כדאי שתמיד יהיה לך בשידת ההחתלה?
טובעת בחיתולים

שידת ההחתלה תשמש אותך מספר פעמים ביום להחלפת חיתול, החלפות בגדים וכמובן אחרי המקלחת.

צרפנו לך כאן רשימה קצרה של מוצרים שכדאי שתמיד יהיו לך בשידת ההחתלה.

 

חיתולים- ממממליצות לשים כמות של חיתולים שתצטרכי למלא רק אחת לכמה ימים. את יכולה לשים את החיתולים במגירה של השידה, או לארגן לך קופסא יפה לכל המוצרים. היום תוכלי למצוא קופסאות וארגוניות מקסימות שיעשו לך סדר ויעזור לארגן את כל מה שצריך נגיש בצורה נוחה.

 

 

מגבונים, משחה, משטח החתלה, חיתולי בד, מספריים, מברשת שיער, טישו ושמן תינוקות- 

אלו ההמלצות שלנו למוצרים לשידת ההחתלה שיבטיחו שלא יחסר לך דבר.

 

מגבונים- מכיוון שהמגבונים בשידת ההחתלה נוטים להתייבש אנו ממליצות על מגבונים עם סוגר, או לחילופין קופסה למגבונים השומרת עליהם לאורך זמן. 

 

משחה- את המשחה את צריכה לבחור בהתאם לעור של התינוק. אם הכל בסדר את יכולה לבחור במשחות הפשוטות יותר. אם העור מגורה או אדמומי כדאי לך לחפש משחות החתלה תוכלי לקרוא על כך גם בכתבה שלנו על תפרחת חיתולים.

 

משטח החתלה- מש מעל שידת ההחתלה, ומכיוון שהיא מאוד קשה, מומלץ לשים משטח החתלה. בכדי שלא תצטרכי לכבס אותו בכל פעם שהתינוק מחליט לשחרר את הפיפי שלו בדיוק כאשר את מחליפה לו, אנו ממליצות לשים על משטח ההחתלה חיתול טטרה עבה או משטח חד פעמי.

 

חיתולי בד- התינוק פלט פתאום, המשחה נכנסה לך מתחת לציפורן ולכל הפתעה שלא תהיה, מומלץ לשים מספר חיתולי טטרה בשידת ההחתלה שיהיו קרובים לשליפה בעת הצורך. 

 

מספריים לציפורניים- אחרי המקלחת זהו זמן מצוין שהתינוק לרוב רגוע, הציפורניים רכות וניתן לגזור לו ציפורניים. רצוי לגזור מדי כמה ימים בכדי להמנע משריטות.

 

מברשת שיער מיוחדת לתינוקות- כי תמיד כיף לסרק את השיער העדין של התינוק לאחר המקלחת, או אחרי החלפת חולצה. 

טישו- בדיוק לאותו הצורך של חיתולי הטטרה וגם כי התינוקות שלנו נוטים להצטנן. לניגוב האף טוב שיהיו לך גם מגבוני אף יעודיים.

שמן תינוקות- מדובר על שמן שלא משאיר סימנים. מעולה לעור יבש ולעיסוי תינוקות. זה יכול להיות שמן שקדים או שמן כדוגמת שמן תינוקות מבית Johnson's Baby.

 

לסיכום, הסיבה הכי חשובה שאנו ממליצות לך לשים הכל קרוב אליך, היא הסיבה הבטיחותית, לעולם אל תשאירי את התינוק שלך על שידת ההחתלה ללא השגחה, אפילו לא לרגע אחד.

חשבי מראש מה הם המוצרים שיעשו את חייך לקלים יותר ושימי אותם במקום נגיש בשידה.

 

צוות מאמא גורו

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)