סל הקניות שלי
X-
בקבוקים לתינוקות

טיפים לבחירת בקבוק

ין אם לחלב שאוב או לתחליף חלב, הבקבוק הופך להיות חלק מאוד משמעותי מהחיים שלנו בעיקר בשנה הראשונה לאחר לידה. אנחנו דואגות שתמיד יהיה איתנו בתיק כשאנחנו יוצאות, ושתמיד יהיה לפחות אחד נקי בבית (אם לא חמישה). אז איך תדעי איזה בקבוק לבחור?
טיפים לבחירת בקבוק

אני מודה שכאמא מעולם לא הייתה לי נאמנות למותג אחד של בקבוקים. הבנות שלי זרמו על מגוון רחב של ולרוב בחרתי לפי המבצע.
רק בשלב מאוחר יותר,ואחרי כמה נפילות שגרמו לי לבזבז לא מעט כסף, הצלחתי להבין מה חשוב שיהיה בבקבוק.

על המותג umee שמעתי לראשונה בקבוצת הפייסבוק שלנו- אמא אחת שביקשה חוות דעת על המוצרים שלהם, ואמהות אחרות שענו לה שהם מעולים. ולכן, גם הבאנו אותם לאתר והתגובות המשבחות לא איחרו להגיע.

אז מה בעצם חשוב לך לבדוק לפני שאת קונה בקבוק?
ריכזתי כאן מספר טיפים שיכולים לעזור גם לך, לא לחזור על הטעויות שלי:

 

לפני שבוחרים בקבוק חשוב לבדוק שהוא אינו מכיל חומרים מסוכנים וגם כמובן, שהוא קל לניקוי ונוח להחזיק אותו.

בריאות- לפני שרוכשים חשוב לבדוק שהבקבוק אינו מכיל חומרים מסוכנים BPA, PVC, Phthalates & Lead FREE.

 

קלות השימוש- כמובן שבמקום הראשון (אחרי הבריאות) זה צריך להיות בקבוק פשוט, שלא דורש ממני לפתוח את הוראות השימוש בכל פעם, שקל לנקות אותו וקל להחזיק אותו (חשוב שגם לתינוק יהיה קל להחזיק אותו).

 

תמיכה בהנקה- בוודאי בהתחלה, חשוב לשים לב שהפטמה דורשת מהתינוק לפתוח את הפה בצורה רחבה כפי שהוא עושה כאשר הוא יונק מהשד. כך נמנע מהתינוק לפתח העדפת בקבוק. בנוסף, טיפ למניקות שלמדתי על בשרי, להכניס את הבקבוק ישר ולא כלפי מעלה ובכך תתאפשר זרימה פחות חזקה, והתינוק יצטרך יותר להתאמץ בשביל להוציא חלב מהבקבוק.

 

בקבוק ללא פיטמה קורסת- מה זה? כאשר התינוק אוכל הוא למעשה יוצר וואקום מאוד חזק. אין יותר מבאס מלהשקיע בבקבוק כל כך הרבה כסף, ובסופו של דבר לגלות שכאשר התינוק אוכל ממנו הוא שוקע פנימה. לצערי במהלך שנותי כאמא זרקתי כמה בקבוקים בדיוק מהסיבה הזאת. איך בודקים? מנסים להכניס את הפטמה פנימה ובודקים עד כמה בקלות היא נכנסת.

 

הבקבוק גדל עם התינוק- חשוב שהבקבוק יהיה עמיד ושלא תצטרכי כל חודש לזרוק אותו ולקנות אחר, וגם חשוב לשים לב שיש למותג שאת קונה פטמות בגדלים שונים שיגדלו יחד עם התינוק (כן לצערי כבר רכשתי בקבוקים שנעצרו בפטמה מס' 2 וזרקתי את כולם לפח כשהתינוקת הייתה מתעצבנת שהאוכל לא יוצא לה יותר מהר).

 

את הבקבוקים של NUK דאגתי לבדוק בעצמי בכדי לראות על מה כל ההתלהבות,

אז מלבד העובדה שמדובר במוצרים מעוצבים במיוחד (כן אני שטחית, אני יודעת), מדובר על בקבוק מאוד קל, נוח לשימוש, שמתנקה בקלות ונשמר לאורך זמן (יתרון משמעותי! שונאת שבקבוקים הופכים לצהובים לאחר שימוש של חודשיים).


הבקבוק מסייע להפחתת גזים, מספר פתחים זעירים אשר עוצבו בדומה לצינוריות החלב בשד האם ומבטיחים זרימה טבעית ורצופה, פטמה גמישה במיוחד המתאימה עצמה לפה באופן הדומה לפטמת האם ושסתום חדשני Nuk Anti Colic המאפשר לנוזל לזרום ברציפות ומסייע למנוע בליעת אוויר הגורמת לאי נוחות!


ממליצה לך לנסות, גם אנחנו בצוות מאמא גורו ובעקבות המלצות של אמהות התאהבנו.

ליאור רותם גורדון
מנהלת אתר וקהילה

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)