סל הקניות שלי
X-
עגלות

איך מחליטים מה לקנות?

ההחלטה איזו עגלה לקנות לרך הנולד אינה קלה. ניתן למצוא סוגים רבים של עגלות תינוק, בתוכן כאלה שמשמשות גם כטיולונים ונוחות יותר לקיפול ואיחסון. אנחנו כאן כדי לעשות סדר ולעזור לך להחליט.
איך מחליטים מה לקנות?

למרות שלרוב בחירת העגלה מתבצעת לפני לידת התינוק, כדאי תמיד לחשוב לטווח הרחוק, ולחפש עגלה שתשמש אתכם מרגע הלידה עד גיל 3-4. מומלץ כמובן לבצע סקר שוק לפני הקניה ולשמוע דעות והמלצות של אימהות שהשתמשו בעגלה.כאן במאמא גורו תוכלי לקרוא ביקורות אותנטיות של אמהות על כל עגלה, ואין טובה מהאינדיקציה שלהן.

 

מומלץ כמובן לבצע סקר שוק לפני הקניה. רכישה מושכלת תהיה כזו שתתחשב לא רק בצרכי התינוק, אלא גם בצורך של ההורים.

רכישה מושכלת תהיה כזו שתתחשב לא רק בצרכי התינוק, אלא גם בצורך של ההורים. כדאי למשל לשים לב האם יש מעלית צרה בבית, האם אחד ההורים גבוה באופן מיוחד ועוד פרמטרים מסוג זה. מומלץ לרכוש עגלה שתהיה נוחה לתינוק ולנו מבחינת תפעול וקיפול. יש לעמוד גם על היתרונות, אך גם על חסרונותיהן של עגלות תינוק או טיולונים ולדעת, ע"פ המסקנות, מה הכי כדאי לכם לרכוש.

 

 

 

מה צריך לדעת לפני רכישה עגלת תינוק?

  •  ככל שהעגלה תהיה קלת משקל כך היא תהיה נוחה יותר לשימוש במיוחד אם את מתכוונת להעביר אותה מהבית, לאוטו, לסבתא או לגן. עגלת EasyLife למשל שוקלת רק 5.7 ק"ג וקיבלה דירוג גבוה במיוחד מאמהות המועדון.
  • וודאי כי יש גגון בעגלה או בטיולון, כך שיגן על הפעוט מפני שמש וגשם.
  • בדקי אם יש לעגלה בולמי זעזועים ומעצורים.
  • רכשי עגלה שהיא גם טיולון ושלא תהיה מורכבת מדי לפתיחה וסגירה, עגלה בעלת קיפול ביד אחת היא פתרון מעולה לתפעול קל. טיולון עם קיפול קל ביד אחת מבית RECARO היא מהאהובות והפולריות ביותר באתר.
  • וודאי כי העגלה קלה לכוון בזמן סיבובים או עיקולים.
  • בדקי אם המושב בעגלה מתכוונן למספר מצבי ישיבה וגם למצב שכיבה.

בכל פעם אנו מוצאות חידושים ושכלולים בעגלות והטיולונים, אבל הכי חשוב בראש שהעגלה תהיה בטיחותית. לכן מומלץ לרכוש עגלה עם שם מוכר ולבדוק את האחריות במידת הצורך. כל העגלות שתמצאו במאמא גורו הן בעלות תו תקן.

 

הבדלים בין עגלות תינוק לטיולונים

ישנם הבדלים בין עגלות תינוק, לבין טיולונים. הטיולון הוא סל ישיבה המיועד לתינוק מעל גיל חצי שנה. הטיולונים נשכבים כמעט ל-180 מעלות ועשויים לשמש במקום האמבט של עגלת השכיבה והם בעלי ריפוד מתאים לתינוקות רכים. עגלות התינוק מרווחות יותר ומיועדות במיוחד לשהייה ארוכה בעגלה גם בימים קרים ולשהיות ארוכות מחוץ לבית במהלכן אנו רוצות להרדים אותו והעגלה משמשת ממש כמיטה.

לקראת גיל 4 חודשים עד חצי שנה כבר מתחיל הצורך בטיולון, שישמש אתכן לטווח ארוך יותר (3-4), ולכן חשוב להקפיד שיהיה שימושי ונוח. ניתן למצוא עגלות מותאמות בשביל חצץ, מדשאות או כאלה המותאמות במיוחד לטיול על מדרכות בעיר. לרוב, מדובר בעגלות שהן מאסיביות יותר והן בעלות גלגלים גדולים. הבחירה עבור עגלות תינוק וטיולונים, מותנית גם בהתאמה לגובה האדם שמשתמש הכי הרבה בעגלה. רבים, בוחרים עגלה או טיולון, שהוא פשוט, נוח וקל לתפעול.

 

מחירים

אנו לבטח רוצות את הטוב ביותר עבור האוצר היקר לנו מכל, אך עליה וקוץ בה, כאשר אנו שמים את פעמינו לרכוש עגלת תינוק. המחירים עשויים לנוע בין 400 ל -5000 ₪ ואף יותר. לכן שוב אנו חוזרות על ההמלצה שלנו לבדוק טוב לפני רכישת העגלה, לא לרוץ אחרי מותגים אלא לחשוב על הפונקציונליות, הנוחות ומעל הכל  על הבטיחות.

 

מקוות שהצלחנו לעשות קצת סדר:)
צוות מאמא-גורו.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)