סל הקניות שלי
X-
חיתולי בד ומגבות לתינוק

כל השימושים לחיתולי בד

כבר במהלך ההריון ימליצו לך להצטייד מראש בחיתולי פלנל וטטרה. מהר מאוד תגלי (וגם אתה אבא), שהחיתולים האלה טובים לאינספור שימושים. הנה כמה רעיונות
כל השימושים לחיתולי בד

חיתולי פלנל או טטרה הם החבר הכי טוב של ההורים העסוקים. כבר מהיום הראשון של התינוק בעולם כדאי להצטייד בכמה וכמה חיתולי בד ואפילו להביא אחד בתיק שהכנתם לבית היולדות.

 

מה ההבדל בין חיתולי פלנל לטטרה?

שני הבדים הנפוצים ביותר בחיתולי בד הם פלנל או טטרה. בד הטטרה הוא בד דקיק במיוחד, נעים ואוורירי והוא מצוין לשימוש שוטף לכל דבר כמעט. חיתול פלנל הוא עבה יותר וחמים, הוא יכול לשמש כשמיכה נעימה יותר אם מזג האוויר קריר או כמשטח החתלה בחוץ, כשצריך לחתל על משטח קשה ולא נעים.

חיתול נוסף שתוכלו למצוא הוא חיתול מסיבי במבוק. הבד של החיתול שמיכה הזה רך ונעים במיוחד, יתרונו הגדול בכל שהוא הופך רך ונעים מכביסה לכביסה.

 

למה הם משמשים?

מהר מאוד תגלו שחיתולי הבד משמשים בעצם להכל. בחודשים הראשונים החיתולים יהיו שם כדי להגן את הבגדים מכתמי פליטות וגם כדי לשמש חוצץ בין הבגדים שלכם לעורו העדין של התינוק.

 

את החיתול אפשר להפוך למשטח החתלה, לשמיכה לעת מצוא, לסינר הנקה או לסינר עבור התינוק בעת ההאכלה. בגלל שהם רכים במיוחד הם יכולים לשמש גם לניגוב האף או הפנים אם אין מגבון בסביבה. בחוץ הם ישמשו כמגן מפני השמש שאפשר להניח על העגלה או על חלון המכונית.

לאחר הלידה החיתולים מעולים כשמיכת עיטוף דקיקה ונעימה שתאפשר לתינוק לישון טוב יותר ולהתמודד עם רפלקס "מורו".

בימים חמים במיוחד אפשר להרטיב את החיתול ובעזרתו לצנן את התינוק או להכניס חיתול בד לח עטוף בשקית נקייה לפריזר, תוך זמן קצר הוא יתקרר ויהיה נעים במיוחד.

בסביבות גיל 8 חודשים תוכלו לאמן את התינוק להחזיק את הבקבוק לבד. גלגלו חיתול טטרה או פלנל והניחו מתחת לבקבוק בזווית המתאימה להאכלה, כך תסייעו לתינוק ללמוד להחזיק לבד את הבקבוק ולתרגל את התנועה הנכונה לאכילה.

 

כמה חיתולים צריך?

אין מספר נכון לכולם, אבל רצוי להצטייד כבר כשמתכוננים ללידה בלפחות 4 פריטים מכל סוג. מומלץ להחזיק חיתולי בד במוקדים שונים כדי שלא תצטרכו לחפש אחד פנוי בכל הבית כשתזדקקו להם. תמיד נשמור חיתול נקי אחד בתיק ההחתלה ובאוטו, חשבו על אזורים מרכזיים בבית שאתם עשויים להימצא בהם עם התינוק, כדאי שיהיה בהם חיתול נקי בהישג יד.

 

איך מכבסים חיתולי הבד?

חיתולי בד הם עמידים במיוחד ולא צריך לחשוש מכיבוס לא נכון או שחיקה. להיפך, באופן טבעי הם יתלכלכו והרבה והם מיועדים לכביסות מרובות. מומלץ לכבס את החיתולים באבקת כביסה ומרכך לתינוקות, אם יש צורך אין חשש מכביסה בהרתחה. חיתולי הבד מתייבשים במהרה תלויים באוויר, אבל אין בעיה לייבש אותם גם במייבש.

 

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)