סל הקניות שלי
X-
מתנות לגיל שלוש

איפה היית מטיילת אם היתה לך חללית משלך?

אין ספק שגיל 3 הוא גיל מעט מורכב, בניגוד לשני ימי ההולדת הקודמים כעת יש לילדכן מחשבות משלהם, תחומי עניין, הם מודעים לעצמם וליכולות שלהם, מסוגלים להתרכז ולהקשיב לזמן רב יותר ויכולות הדמיון שלהם מפותחות מתמיד. בשל קפיצת הגדילה המשמעותית בגיל זה חשוב לספק להם מתנה שתסייע להם לפתח מיומנויות חדשות, תאפשר להם להרחיב אופקים וכמובן שתהיה גם כיפית ומהנה.
איפה היית מטיילת אם היתה לך חללית משלך?

בין אם היית מתכננת טיול קטן ופשוט או לחלופין טיול של פעם בחיים הכולל שלל הרפתקאות, עדין הפתרון הקל והמושלם ביותר עבורך היה לצאת אל המסע עם משחק יצירתי שיעניק גם לילדים שלך את האפשרות לתעד את ההרפתקה המשותפת שלכם דרך הדמיון שלהם, בכל מקום ובכל זמן.

כל מה שצריך זה רק קופסת אוכל קטנה או אפילו תיק קטן בהם תוכלו לאחסן 15 (פחות או יותר) לבני לגו דופלו שילוו את הילד שלכן בטיול.

המעצבים של לגו השתמשו בלבני דופלו מתוך הערכה "בונים בכיף"  כדי ליצור ערכה קטנה, פשוטה ומדליקה שמיועדת לטיולים ומסעות. באמצעות הערכה המיוחדת יוכלו הילדים לבנות מטוס משלהם, רקטות וטילים או אפילו מוסך לתיקון כלי רכב. ממש כאילו הם מספרים לך מה עובר עליהם בחופשה דרך הלבנים.

אם את רוצה מזכרת שתלווה אותך לכל החיים את יכולה לתעד ביחד עם הילד שלך את כל יצירות הלגו שלו במהלך החופשה וליצור אלבום תמונות מיוחד ומקורי. גם אם אין לך בערכה את הלבנים המדויקות בערכה שלכם אפשר פשוט לקחת את מה שיש לכן, בכל צבע, צורה או קישוט כי הם יוסיפו המון אפשרויות לחופשה שלכם ויהפכו אותה למהנה במיוחד.

 בכל פעם שהילדים שלך ישחקו בערכות הלגו שלהם בבית הם יזכרו בטיול המשפחתי המקסים שיצאתם אליו ויוכלו לשחזר בכל פעם מחדש את המקומות בהם ביקרו.

 

הרפתקה מהנה!

צוות מאמא גורו

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)