סל הקניות שלי
X-
אינטרקום ומוניטור לתינוק

להקשיב לכל תזוזה

רוצה להיות הכי קרובה שאפשר גם כשאת לא איתו? בשביל זה המציאו את האינטרקום והמוניטור. על כל האפשרויות שמציעים המכשירים השונים תוכלי לקרוא כאן. היכנסי לכתבה הבאה כדי לדעת איזה מכשיר מתאים לרמת החרדה שלך.
להקשיב לכל תזוזה

בשוק קיימים לא מעט מוצרים המאפשרים לך להישאר קשובה ובמעקב אחרי הקטנטן שלך. החל ממוניטור נשימה ואינטרקום פשוט שמאפשר לך לשמוע מה קורה בחדרו, דרך אינטרקום המשלב תמונה, ועד לאינטרקום וידאו ואודיו משולב מוניטור!

כמובן שכל מכשיר מתאים לרמת חרדה אחרת. אז מ-1 ועד 5, איפה את נמצאת בסולם החרדה?

 

האם מספיק לך רק לשמוע את תינוקך, או שאת צריכה גם לראות אותו?

ומה דעתך על בקרת טמפרטורה?

קראי את הכתבה וגלי באיזו רמת חרדה את...

 

 

רמה 1

הרמה הנמוכה ביותר. כמו כל אמא, את לא תמיד נמצאת ליד תינוקך כשהוא ישן, אבל את רוצה להיות רגועה ולדעת במהירות האפשרית אם משהו קורה. את עדיין רגועה יחסית והמוצרים הבסיסיים והנפוצים יותר יספיקו לך. במקרה כזה, תבחרי למשל באינטרקום דיגיטל פלוס מבית Tomy.

מלבד האינטרקום יכול להיות שגם חשוב לך,  שיהיה מוניטור נשימה אמין ואיכותי מתחת למיטתו. תוכלי להתרשם מ Baby Sense 5 מבית Hisense או במוניטור נשימה Nanny 6 מבית Jablotron.

 

רמה 2

עלינו דרגה. את צריכה מכשיר משולב שיחסוך לך את הדאגה מול שתי יחידות הורים, ולכן, את בוחרת במוניטור משולב אינטרקום. תוכלי לבחור למשל במוניטור נשימה ואינטרקום מבית Angelcare או ב- Baby Sence 6 מבית Hisense. במקרה של Baby Sence 6, תוכלי אפילו לבדוק את הטמפרטורה בחדר התינוק.

 

רמה 3

הקטן קצת גדל, והגיע הזמן להעביר אותו חדר, ועם ההעברה עולה רמת החרדה- אבל את עדיין בתחום הסביר.

כבר לא מספיק לך רק לשמוע את תינוקך, את רוצה להיות מסוגלת גם לדבר איתו דרך האינטרקום, או להשמיע לו מוזיקה ומלבד זאת, את גם רוצה לדעת שנעים ונוח לו.

אינטרקומים שיתאימו לך בשלב זה: אינטרקום דיגיטלי SC210 מבית Hisense או אינטרקום Universe מבית Motorola.

 

רמה 4

המצב מחמיר. כבר לא מספיקה לך היכולת לשמוע ולהרגיע אותו מרחוק. את רוצה לוודא שהרעש ששמעת הוא לא האסון שאת מדמיינת, ובשביל זה את זקוקה לאינטרקום עם מצלמה!

אינטרקום Millennium מבית Motorola כולל יחידת הורים עם מסך נוח המותאם אפילו לראיית לילה.

 

רמה 5

אין לך תקנה. כל המכשירים שרכשת עד היום לא סיפקו לך את מה שחיפשת. החרדה עולה לשמיים. בשלב הזה יכול להתאים לך המוניטור משולב אינטרקום פלטינום מבית Angelcare. האמא של כל המכשירים, המוניטור משולב אינטרקום של Angelcare מאפשר לך לראות, לשמוע, לדבר, לבחון את הטמפרטורה ולהיות במעקב אחרי הנשימה של תינוקך!

עכשיו את רגועה!

רק אל תשכחי להחליף סוללה.

 

 ובנימה רצינית:

טיפים לקניית מכשיר

מניסיון, מומלץ להתחשב באלמנט המרחק וטווח הקליטה של המכשירים. האם התינוק נמצא אתכם בחדר? או שאתם בחדרים נפרדים ואולי אפילו בקומות שונות בבית?

במקרים כאלו כדאי לוודא שטווח הקליטה של המכשיר שבחרתם מכסה את המרחק שביניכם לבין תינוקכם.

 

בדקו את נוחות התפעול של המכשיר. האם יחידת ההורים ניידת? וכל כמה זמן יש להטעין את המכשיר?

האם המכשיר קל לתפעול גם עבור הבייביסיטר או הסבתא שבאה לשמור על הנכדים?

 

איכות הקול היא פרמטר חשוב מאד לבדיקה. במקרה של אינטרקום, תרצו לוודא כי הקול המועבר אליכם נקי וצלול, ללא הפרעות או רעשים. במקרה של מכשירי תקשורת דו כיוונית, חשוב לוודא שתינוקכם יוכל לשמוע את קולכם המרגיע ללא הפרעות או עיוותים בקול.

 

 

בהצלחה,

צוות מאמא גורו

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)