סל הקניות שלי
X-
מתנות לגיל ארבע

מזל טוב! הילד שלך בן 4: מתנות מושלמות לגיל מתוק במיוחד

הנה הגענו לגיל 4! הגיל בו ההתפתחות הקוגנטיבית והמוטורית של הילדים מגיעה לפיק של מתיקות והאופי האינדיבידואלי של כל אחד ואחת בא לידי ביטוי.הם כבר לא ”פראיירים” והם יודעים בדיוק מה הם רוצים ובעיקר מה הם 'לא' רוצים, בעיקר כשזה נוגע למתנות יום הולדת.כדי להקל עליכם ההורים, הדודים, החברים וכו', קיבצנו את רשימת המתנות המתאימות ביותר לגיל 4 שתגרום לכל יום הולדת לחוויה כיפית במיוחד!
מזל טוב! הילד שלך בן 4: מתנות מושלמות לגיל מתוק במיוחד

המתנות היום הן לגמרי 'יוניסקס' ואין באמת הגדרה מה מתאים רק לבנים או רק לבנות. החלטנו לקבץ עבורכן את המוצרים שיוכלו לענות על הצרכים של שני המינים באותה המידה, בעיקר כאלו שיתרמו להתפתחות המוטורית, קוגנטיבית, תקשורתית וחברתית של ילדיכם ויפתחו את הדמיון והיצירתיות שלהם!

 

בין אם מדובר ביום הולדת של חברים או של הילדים עצמם, לקנות מתנה היא משימה בפני עצמה! עכשיו שהילד הגיע לגיל בו הוא כבר יודע לדבר ולתקשר, לדרוש ולבקש ובעיקר - סקרן יותר מתמיד, רצוי לדעת להתאים את המתנה לגיל המדובר בצורה הכי טובה וכמובן -כיפית!

לגו קלאסי

אם יש משהו שלא מתיישן אף פעם - זה בהחלט הלגו. המשחק האולטימטיבי שכמעט כולם אוהבים, הרכבה ובניה של חלקי הלגו המוכרים והאהובים במגוון צבעים שמושכים את העין, מפתחים את היצירתיות והיכולות המוטוריות. תנו לילד ליצור את העולם הפנימי שלו כלפי חוץ ותופתעו לגלות כמה הדמיון שלו מרקיע שחקים.

אופני איזון

אתם יושבים עם הילדים בגן שעשועים ולפתע עובר ילד רכוב על אופניים! "אני רוצה כזה" - עכשיו אין דרך חזרה. אבל אל דאגה, בדיוק בשביל זה יש אופני איזון המסייעות לסגל שיווי משקל, בטחון ודרך נפלאה ללמוד לרכב על אופניים של 'גדולים'. זאת מתנה שקשה לסרב לה, במיוחד כי האופניים נראות כל כך טוב!

 

ילדים עם קסדות ואופניים

קסדה מעוצבת

עכשיו שהילדים סקרנים ורוצים ללמוד 'לבד', מילה שתשמעו לא מעט, זה בהחלט זמן מתאים לסייע להם ברכיבה על אופניים. כמו בכל נסיעה על אופניים, חובה להצטייד בקסדת בטיחות - אבל מה לעשות שלא כל הילדים זורמים עם העניין ומוכנים ללבוש אחת. זאת בדיוק הסיבה שהקסדות המעוצבות יוכלו לשכנע כל ילד להיות גם בטיחותי וגם בסטייל! הקסדות עצמן מעוצבות בצורות של חיות ודרקונים, מה שלגמרי משדרג את חווית הרכיבה ויותר מזה - פשוט מגניב בטירוף!

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)