סל הקניות שלי
X-
חשמל ואלקטרוניקה

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מכשיר חשמלי?

מכשירי חשמל הם חלק בלתי נפרד מהבית. מקרר, מכונת כביסה מדיח או מייבש הם רק רשימה חלקית ואפילו דיי בסיסית לשלל המכשירים שמקיפים אותנו. איך בוחרים את המכשיר שמתאים לנו ביותר?
מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מכשיר חשמלי?

רכישת מכשיר חשמלי היא בדרך כלל רכישה מתוכננת, לא שכיחה. אנחנו לא רוכשים מקרר או מדיח בכל שנה ולפני שנתחדש במוצר חדש מומלץ לבדוק, לבחון את המוצרים השונים ולוודא שנקבל לידינו את המכשיר המתאים לנו ביותר.

ערכו סקר שוק
מתחילים בהשוואת מחירים. בעזרת הרשת אפשר היום לוודא שאנחנו קונים את המוצר במחיר הכי משתלם בקלות ולא כדאי לוותר על ההזדמנות לעסקה משתלמת. סקר שוק יכול לתת לנו אינדיקציה לטווח המחירים המקובל לאותו מכשיר ומותג, אגב מחיר זול במיוחד בהשוואה למחירים המקובלים במקומות אחרים, לא תמיד יעיד שזוהי עסקה משתלמת, ולעיתים עלול להסתיר מידע חשוב כמו מכשיר לא תקין.

האם המוצר מתאים לצרכים שלכם?
לפני שאתם מחליטים על רכישה בחנו את הצרכים האישיים שלכם. צרכיה של משפחה גדולה יהיו שונים מצרכיו של רווק. כמו כן בחנו את התנאים שיש לכם בבית - מדדו את המקום שבו אתם מתכננים למקם את המכשיר וודאו שאתם רוכשים מכשיר בגודל המתאים. הדבר חשוב במיוחד אם יש לכם תנאים חריגים למשל, כשאין אפשרות להוציא את צינור האוורור של המייבש מהחלון מומלץ לחפש מייבש הכולל קונדסור.

האם יש אחריות?
תעודת אחריות מבטחת את המכשיר לתקופה מסוימת והיא משתנה ממותג למותג. כשאתם רוכשים מכשיר וודאו כי הוא מגיע עם אחריות של שנה לפחות, מומלץ לוודא מראש את הטלפון ואת אופן הפנייה לחברה לצורך מימוש האחריות והזמנת טכנאי במקרה הצורך. וודאו כי אתם רוכשים את המוצר ממשווק מוכר ומורשה לאותו מותג כדי להבטיח שאם אכן תהיה תקלה במכשיר תוכלו לתקן אותה במסגרת תנאי האחריות. עוד מומלץ לבדוק מה כיסוי האחריות.

איזה תכונות יש למוצר?
בחנו את תכונות המוצר כדי להבין טוב יותר את מדד האיכות והעמידות שלו. דירוג אנרגטי למשל, מגדיר את היכולת של המוצר לעבוד תוך חיסכון בחשמל וניצול נכון של האנרגיה. מומלץ לבחור מכשירים שהדירוג האנרגטי שלהם הוא גבוה (A זה הטוב ביותר וG - זה הכי נמוך). במכשירי חשמל הכוללים מים בררו את צריכת המים של המוצר ואילו במוצרים שמיועדים לעבודה במטבח כמו מיקסר מומלץ לוודא תקני בטיחותיים וכן את עוצמת המנוע. לרוב מוצרים אלה עשויים מפלדת אל חלד אך מומלץ לוודא זאת בכל זאת.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)