סל הקניות שלי
X-
מתנות לגיל שנתיים

יום הולדת שנתיים מושלם!

יום הולדת שנה הוא בעיקר בשבילנו, ההורים. בגיל שנתיים התינוק שלנו כבר ילד אמיתי, הוא מבין מתרגש ושמח לחגוג יומולדת. ריכזנו עבור כמה הצעות שיהפכו את חגיגת יומולדת שנתיים למושלמת
יום הולדת שנתיים מושלם!

בגיל שנתיים, הבייבי שלנו כבר הולך, מביע את עצמו בדיבור, לומד לתקשר עם הסביבה שלו ויום הולדת שנתיים הוא אירוע שישמח את החוגגים והזדמנות נפלאה ליצור ביחד עם הבת או הבן יום משמח ומלא באהבה. כדאי להתאים את האירוע לאופי של הפעוט. בגילאים צעירים מומלץ להזמין לחגיגה בני משפחה שהפעוט מכיר ואוהב וילדים ותינוקות מהמעגל הקרוב. קשרי חברות עם פעוטות מהגן אינם מפותחים דיים בגילאי השנתיים אלא מתחילים להתעצב לקראת גיל 3. הנה כמה רעיונות לימי הולדת שמתאימים לגיל שנתיים.

 

יום הולדת חיות

יום הולדת בסימן חיות שהתינוק אוהב ומכיר.

רעיונות לעיצוב: כלי הגשה עם הדפסי חיות, שקיות יומולדת ממותגות, קשת עם אוזני חיות כפרס למשחקים.

משחקים מומלצים: - משחקי זיהוי לחיות: אנחנו אומרים שם של חיה והילדים צריכים לחקות אותה: כלב נובח והולך על ארבע, חתול מייל, צפרדע קופצת ומקרקרת וכן הלאה. שעת סיפור: סיפורי חיות כמו האריה שאהב תות, כספיון, איה פלוטו?, הזחל הרעב. תיאטרון: מתחפשים לחיות מוכרות, משחקי תפקידים.

כיבוד: כריכים ללא החלק הקשה עם ממרח כמו גבינה או חומוס. ירקות חתוכים (לפסים ולא לטבעות), פירות טריים. העוגה יכולה להיות מעוצבת כחיה או עם הדפס אכיל של חיות אהובות. כמובן לא לשכוח את ההורים והמבוגרים שמגיעים למסיבה.

מתנות: משחקי הרכבה עם חיות, תיבות מנגנות ומשמיעות קולות של חיות, בובות פרווה של חיה אהובה.

 

יום הולדת גמדים

יום הולדת בסימן עולם הגמדים.

רעיונות לעיצוב: "בית הגמדים" עם שטיח גדול, כריות או כיסאות בעיצוב פטריות, מצנפות עם פעמון יחולקו לכל הילדים. שקיות יומולדת יחולקו בתיבות אוצר קטנות.

משחקים מומלצים: מי הגמד? ילד מתחבא תחת השמיכה ובכל פעם מבקשים ממנו להוציא רק איבר אחד עד שמזהים אותו. יצירה: מכינים גמד מלבד, אפשר לצבוע פסלוני גמד אישיים לכל ילד או להכין בובות אצבע בצורה גמדים. ריקודים עם שירים מוכרים: במדינת הגמדים, מאחורי ההר, אצו רצו גמדים.

כיבוד: ביצים קשות ועגבניות מעוצבות כפטרייה, כריכים קטנים בצורות גמדים, מאפינס עם דמויות של גמדים.

מתנות: תיאטרון בובות יד, קוביות עץ, משחקי השחלה, כלי עבודה או סדנאות כמו מוסך,  כלי נגינה קטנים ועוד.

 

יום הולדת כלי רכב

לפעוטות שמשוגעים על מכוניות.

מעצבים את החלל כמו מכונית, טור כיסאות כשהחוגג או החוגגת בעמדת הנהג. את כלי ההגשה והכיבוד נעצב כמכוניות, עמדת צילום תמונה למזכרת בתוך מכונית.

משחקים: משחקי תנועה כמו משחק הכיסאות, ים יבשה, תופסת.

מסלול בימבות  (בחצר), מסלול מכשולים ולטיול עם הבימבה או עם צעצוע רכב אהוב.

ריקודי רכבת עם שירים שאוהבים.

כיבוד: מכוניות מירקות, "ספינה" מעגבניית שרי עם דגל, עוגת רכבת, כרכים חתוכים בצורה אונייה.

מתנות: צעצועים על גלגלים, עגלות או אופניים, סדנאות מלאכה, פאזל להרכבה עם מכוניות, משחקי זיהוי ועוד.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)