סל הקניות שלי
X-
מתנות ללידה

מתנות מומלצות ללידה

תינוק חדש הגיע לעולם ואתם מחפשים עבורו מתנה. בשנת החיים הראשונה של התינוק הוא זקוק לציוד רב, בגדים ומשחקים כך שלא חסר מבחר, אולי מרוב מבחר קשה להחליט מה קונים. אספנו עבורכם מספר עצות ורעיונות למתנות לידה משמחות ושימושיות.
מתנות מומלצות ללידה

כדי שתוכלו להבטיח שמתנת הלידה שאתם בוחרים תהיה משמעותית ושימושית להורים ולתינוק מומלץ לוודא מספר דברים:

 

1. מה התקציב? - החליטו על מסגרת תקציב ובדקו איזה מוצרים ניתן לרכוש בסכומים האלה. מסגרת התקציב היא שיקול אישי שלכם, בכל סכום אפשר למצוא מוצרים יפים ושימושיים שישמחו את המשפחה הטרייה. אגב, תמיד אפשר להתאגד בקבוצה, רכישה משותפת מגדילה את התקציב בהשקעה נמוכה מכל משתתף ומאפשרת לקנות מתנה גדולה יותר.

 

2. עבור מי המתנה? - אם המתנה היא עבור בן משפחה או חברים קרובים תוכלו לחפש מוצרים הכרחיים כמו מושב בטיחות לאוטו, טרמפולינה או אוניברסיטה ואפילו אינטרקום ומוניטור לתינוק. אם מדובר בחבר לעבודה או מתנה עבור חבר לא קרוב מאוד תוכלו לבחור בין משחקים שונים, מזרון פעילות, שמיכות וסינרים.

 

3. שאלו את ההורים הטריים - תינוק חדש הוא סיבה למסיבה וההורים הטריים של הרך הנולד בוודאי מקבלים בימים אלה עשרות מתנות, שקי בגדים, צעצועים ומה לא. כדי להימנע מכפילויות ולהעניק למשפחה הטרייה מה שהיא זקוקה לו, מומלץ לשאול אותם מה הם צריכים ולהעניק להם מתנה שתשמש אותם לאורך זמן.

 

4. מתנות לאמא יתקבלו בברכה -

לא פחות חשובה מהתינוק היא האמא, שעכשיו עברה חוויה מסעירה והביאה  לעולם חיים.
מתנה עבור האם יכולה להיות אישית ומפנקת, למשל קרמים לגוף, אבל היא יכולה להיות גם מתנה עבור האמא והתינוק ביחד. סינרי הנקה, כריות הנקה, כדורי פיזיו, מארז אלבומי לידה ועוד.
 
          

אימהות רבות יחוו בימים הראשונים לאחר הלידה עצבות ונפילת מתח כתוצאה מחווית הלידה מההורמונים, הכאבים והשינויים השונים שהגוף עובר. חשוב להראות להן שרואים אותם ולא רק את התינוק הקטן והחמוד. הן נכנסות לתוקפה אינטנסיבית ויזדקקו למילה טובה, לעזרה ודאגה.

 

 

5. האם זהו התינוק הראשון? - כל תינוק שנולד הוא עולם ומלואו, אבל אם מדובר במשפחה עם עוד ילדים סביר להניח שלפחות חלק מהדברים יועברו בירושה מהאחים הגדולים. במקרים כאלה כדאי להתמקד במוצרים שתמיד כיף לקבל כמו שמיכות, צעצועים ובגדים. אם אתם בני המשפחה הקרובה או חברים רצוי להעניק מתנה גם לאח או האחות הגדולים שעלולים לחוות משבר בימים הראשונים לאחר הלידה עם שינויים רבים ואובדן הבלעדיות על ההורים.

 

צוות מאמא גורו

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)