סל הקניות שלי
X-
סדר וניקיון בבית

איך נשמור על הבית מסודר תמיד?

לשמור על הסדר בבית לפעמים נראה כמו משימה ספיזיפית ומעייפת. אבל בעזרת כמה כללים שקל להקפיד עליהם אפשר לשמור על מראה נעים ומסודר לבית במעט מאוד עבודה. קבלו את הטיפים שלנו
איך נשמור על הבית מסודר תמיד?

איך אמרה לנו אמא בילדות? אין גמדים קטנים שמסדרים את הבית בלילה. אם הלכנו לישון כשהבית מבולגן אנחנו נתעורר אל אותה ערימת כלים בכיור וחפצים מפוזרים. אבל האמת שלשמור על בית נקי יכולה להיות משימה קלילה ולא מאוד מסובכת אם עוקבים אחרי כמה כללי אצבע שיעזרו לכם להשתלט על הבלגן.


מפנים מקום 

בלגן מתחיל כשלחפצים אין מקום מוגדר. הצעד הראשון בדרך לבית מסודר הוא לשנס מותניים, למיין ולהיפטר באומץ מחפצים שאתם לא באמת צריכים ותופסים מקום למה שהכרחי. זה יכול להיות החל מבגדים ונעליים שכבר לא בשימוש, צעצועים של הילדים שכבר לא מתאימים לגילם או שבורים וכן הלאה ואחרי שהבית נקי מחפצים מיותרים, קל יותר להגדיר מקום לכל דבר.


פיתרונות אחסון יצירתיים 

גם כשיש מקום בארונות דרך נוספת לשמור על מראה אסתטי ומסודר היא פיתרונות אחסון. קופסאות גדולות לאחסון צעצועים, סלסילות או ארגונית למגירה יכולות לשמש לאחסון של בגדי תינוקות, תחתונים והלבשה תחתונה, סידורית ניידת עם מגירות שמגיעה על גלגלים יכולה להיות פיתרון מושלם לאחסון של כל דבר הכל מניירת, מוצרי יצירה, ציוד משרדי, משחקים לילדים ועוד ועוד. כדי להימנע מערימות של נעליים אפסנו אותם בארון ייעודי לנעליים שאפשר לרכוש במחיר שווה לכל כיס.<

 
מייצרים עוגני סידור

הבעיה בבלגן היא שברגע שהוא מתחיל להצטבר הוא גודל בקלות למימדים שכבר מלחיץ להתמודד איתם.

כדי להתרגל לשגרת הסידור צרו עוגנים למשל, בכל יום ב' עושים כביסה, בערב שוטפים כלים. כדי לעקוב אחרי ההתקדמות טוב יותר אפשר לתלות טבלה על המקרר עם המשימות, על כל משימה שבוצעה מסמנים וי. אגב, בני המשפחה יכולים וצריכים לקחת חלק במטלות, התאימו את המטלות לגיל הילדים ועל הדרך גם תרוויחו חינוך לעצמאות ולכישורי חיים. ואפרופו כביסה, גם אתם שונאים את סל הכביסה המתפקע בגדים חפשו סל כביסה מחולק לתאים, הוא מקל על מיון הבגדים לכביסה ועוזר לנו לפקח טוב יותר כמויות הבגדים ולמנוע סל גדוש.

 

מייצרים מקום

לפנות מקום זה לא מספיק לפעמים, אבל איך אפשר לייצר עוד מקום כשאין מקום כלל? האמת, זה דווקא פשוט. שקיות וואקום שאפשר לקנות בזול מאוד ברשת הן פיתרון גאוני בדיוק לדברים ששוכבים לנו בארון ותופסים המון מקום כמו שמיכות, בגדים שלא בעונה וחפצים שונים. בזכות הוואקום השקית מצטמקת במיוחד ומאפשרת לאחסן יותר דברים. עוד מוצר גאוני ליצירת מקום הוא מתקן לייבוש כביסה בקומות, בניגוד למתקן הקלאסי שתופס חצי בית כשהוא נפתח, המתקן העומד בנוי לגובה ולכן תופס פחות מקום.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)