סל הקניות שלי
X-
תלת אופן ובימבות

בימבה לכל שלב

צעצועי גלגל מהנים בכל גיל, החל מהבימבה הראשונה ועד לאופניים בלי גלגלי עזר, בכל שלב בילדות ילווה את הפעוט או הפעוטה צעצוע גלגלי אהוב. מה מתאים לכל גיל?
בימבה לכל שלב

צעצועים על גלגלים אהובים על ילדים בכל גיל ובניגוד לאמונה שהם עלולים לעכב את התפתחות התינוק, מרבית הצעצועים מחזקים את שרירי הרגליים, הבטן והגב התחתון ומספקים שעות ארוכות של הנאה. בימבה, אופני איזון או אופניים עם שלושה גלגלים משפרים את יכולת שיווי המשקל והאיזון של הפעוט ומכינה אותו לשלב הבא - נסיעה באופני ילדים עם ובלי גלגלי עזר. חשוב לעודד את התינוקות והילדים לפעילות אקטיבית כמו נסיעה באופניים כבר מגיל צעיר. איזה צעצועי גלגל תמצאו באתרי הקניות והחנויות?

 

הצעצוע הראשון: הליכון

ההליכון מתאים לתינוקות עוד לפני גיל שנה, כשמיומנות ההליכה והעמידה נרכשת. בעזרת ההליכון התינוק יכול להיעמד ואפילו להתהלך מספר צעדים. מרבית ההליכונים מצוידים בצעצועים המובנים עליהם שמספקים גירוי ועניין לתינוק, אולם מרבית התינוקות יהנו מעצם התנועה והגלגול. אם אתם מרגישים שהתינוק "טס" עם ההליכון ואינו מצליח לשלוט בקצב שמתאים לו אפשר להעלות את משקלו בעזרת חפצים בתאי הנשיאה. רוב ההליכונים מתאימים לתינוקות מגיל חצי שנה ומעלה, כמו כן יש דגמים שניתן להפוך לבימבה מגיל שנה, כשהתינוק יציב בישיבה ובעמידה ללא עזרה.

 

מגיל שנה: בימבה

בערך בגיל שנה מרבית התינוקות כבר יעמדו בעזרת חפצים ואפילו לבד, בקרוב הם יתחילו לעשות צעדים ראשונים.

הבימבה היא צעצוע אהוב מאוד על תינוקות בני שנה ומעלה, בעזרת הבימבה הם מחזקים את שרירי הרגליים והגב התחתון באמצעות ישיבה או דחיפה של הרגליים כדי לנוע. הם גם ייהנו להיעזר לדחוף את הבימבה בעצמה ולהסיע אותה ברחבי הבית.

 

מגיל שנתיים: תלת אופן

תלת אופן הם האופניים הראשונים של הפעוט. לרוב הם יגיעו עם חגורת בטיחות ומוט להסעה על ידי מבוגר. התלת אופן הם אופניים לכל דבר, באמצעותם ניתן ללמד את הפעוט על פעולת הפדלים ואיך עובדים עם הרגליים בכדי להתקדם. במרבית הדגמים ניתן גם להסיר את הפדלים בשלב הראשוני או להשתמש במגנים לרגליים. מוצר נוסף הוא הבימבה ג'וק, בימבה קומפקטית עם שלושה גלגלי סיליקון שמקנים לה יציבות מוגברת ובכך היא הופכת לבטוחה יותר. הבימבה מתאימה לטיולים ולנשיאה קלה מאחר והיא מתקפלת וקטנה.

 

לילדי 3 ומעלה: אופני איזון

אופני איזון הם מוצר חדש יחסית ומתאימים לפעוטות בני 3 עד 5. אלה אופניים ללא פדלים באמצעותם הפעוטות רוכשים את מיומנות האיזון, רגע לפני שיוכלו להתנסות באופניים אמיתיות. האופניים מעודדות פיתוח מיומנות שיווי המשקל ואיזון. את פעולת ההתקדמות עושים באמצעות הרגליים.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)