סל הקניות שלי
X-
תשלומים

אוטובוס ביצים צבעוניות

מותג: טומי TOMY

חנות: little stars

הקטנטנים יהנו בכל פעם כשהם יוציאו את אוטובוס הביצים לסיבוב! הצעצוע שילווה את ההתפתחות של ילדיכם. בגיל שנה יוכלו הזעטוטים להשתמש באוטובוס כמשחק זחילה המאיץ את פיתוח מיומנויות המוטוריקה הגסה שלהם. בגיל שנתיים תוכלו למצוא אותם מתעמקים בפנים האוטובוס. הם יוכל
לב ריקלב ריקלב ריקלב ריקלב ריק דירוגים 0 הוסיפי דרוג
  • פירוט המוצר

   הקטנטנים יהנו בכל פעם כשהם יוציאו את אוטובוס הביצים לסיבוב! הצעצוע שילווה את ההתפתחות של ילדיכם. בגיל שנה יוכלו הזעטוטים להשתמש באוטובוס כמשחק זחילה המאיץ את פיתוח מיומנויות המוטוריקה הגסה שלהם. בגיל שנתיים תוכלו למצוא אותם מתעמקים בפנים האוטובוס. הם יוכלו לפתוח את הצוהר ולבחור נהג שיסתובב במהלך הנסיעה, ולפתוח את גג האוטובוס ולחשוף חמישה מקומות לחמש ביצים. הם יצטרכו לשים כל ביצה במקום הנכון לפי הצורה שנמצאת בבסיסה (כוכב, צלב, ריבוע וכו'). בנוסף, בכל אחת מהביצים הצבעוניות מסתתרת ציפור קטנה, בלחיצה עליהן הן יצייצו! בשלב התפתחותי זה אוטובוס הביצים מפתח מיומנויות של הגיון ופתרון בעיות, ומעודד את הדימיון ומשחק תפקידים.


   מספר מוצר:18023

  • משלוחים והחזרות משלוחים והחזרות

  מוצרים שיכולים לעניין אותך:

  הפריט נוסף לסל בהצלחה!

  סה"כ פריטים סה"כ עלות:

  רגע לפני שממשיכים...

  כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

  הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
  אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)