אמא מאמנת - מדריך לאימון אימהות

מותג: אמא מאמנת

אמא מאמנת - מדריך לאימון אימהות
אחורהקדימה

אמא מאמנת - מדריך לאימון אימהות

מבית אמא מאמנת

אמא מאמנת - מדריך לאימון אימהות
הוסיפי לרשימה   
הפריט נוסף לסל בהצלחה!

סה"כ פריטים סה"כ עלות:

הבטיחו לעצמכן להיות הראשונות להנות מהמדריך החדש לאימון ילדים של אמא מאמנת מאת אפרת לקט במחיר טרום השקה רק לאמהות מאמאגורו!

מחיר רגיל: 112 / מחיר לאמהות: 89

 • תיאור

  אמא מאמנת - מדריך לאימון ילדים במאה ה - 21 מאת אפרת לקט 

  מכירה מוקדמת לאימהות מאמא גורו

  המדריך המקיף והראשון מסוגו בישראל הכולל 10 פרקים עם שלל דוגמאות יומיומיות וכלים מוכחים לאימון ילדינו כך שיקבלו כלים מתאימים לבנות את חייהם ולהתמודד עם אתגרי העתיד. 

   

  מבצע מיוחד לאימהות מאמא גורו:


  קני את הספר וקבלי לחודש במתנה את תכני מועדון 'אמא מאמנת' (SMS ישלח לאחר הרכישה)

   

  על המדריך:

  • ספר חובה לכל מי שמבינה, חווה ויודעת, כי מה שהיה נכון להורים שלנו בחינוך שלנו,כבר לא אפקטיבי אצל הילדים שלנו.
  • תפקידנו כהורים לילדים במאה ה - 21 , הצורכים מידע דרך האינטרנט, לומדים בעצמם ועתידים לעבוד במקצועות שאת חלקם אינינו מכירים עדיין - שונה מהותית מתפקיד ההורה בדורות הקודמים. 
  • כהורים מאמנים עלינו לגלות נוכחות בחייהם של ילדינו, לכוון, לאתגר ולעודד אותם לנחישות, ליצירתיות מחשבתית ולעמידה בלחצים, וכן לעזור להם לפתח את עצמיותם וללמד אותם להתחבר אליה.  
  • כמעט כל סיטואציה טריוויאלית היא הזדמנות  לאמן את ילדינו  על אחת מהמיומנויות הנ"ל באמצעות כלים זמינים  ויום יומיים במרחב בטוח ומוגן.

   

  מחברת המדריך אפרת לקט מספרת: איך הפכתי מאשת פרסום לאמא מאמנת?

  לפני 10 שנים עוד עבדתי כמנהלת לקוחות במשרד פרסום נחשב. לכאורה תפקיד בכיר וסקסי, אבל ביני לביני הרגשתי שהביטחון העצמי שלי הולך ונשחק. בעבודה הרגשתי שאני האמא הכי גרועה ביקום, בבית הרגשתי שאני העובדת הכי גרועה בהיסטוריה ובגיל 32 אני מבינה, בתהליך אימון פרטי, אצל מאמנת שאז עוד היתה אשה זרה לי, שאין לי ביטחון עצמי (אין לי = 0. כלום. שומדבר).

  אני מחליטה שזו היא משימת חיי, ללמד את הילד הפרטי שלי (אביתר, אז בן שנתיים), שמותר לו להיות בטוח בעצמו, בכל יום ובכל רגע נתון, אבל איך אוכל ללמד אותו משהו שאני לא מצליחה להיות?

  יצאתי למסע ששינה את חיי, בעקבותיו נחשפתי לשיטת החינוך המונטסורית ואף הייתי שותפה בהקמת בית הספר המונטסורי הראשון בישראל ״דרך הילד״ בכפר הירוק יחד עם מי שהפך להיות מנטור שלי ד״ר טל בן שחר, הוא היה מי שסיפר לי שיש קשר ישיר בין חינוך מונטסורי וילדים מאושרים. 

  מאז ובתשע השנים האחרונות, בארץ ובחו״ל, במפגשים פרונטליים אישיים וקבוצתיים, במדיה החברתית ותחת כל עץ רענן אני מכתתת רגלי לספר על גישת אמא מאמנת, זו שיכולה בתהליך אימון מתמשך לאפשר לילד במה לכישרונות, ליכולות ולחוזקות שלו, לאפשר תקשורת שמבוססת על כבוד ושיתוף פעולה, על החופש להיות ולעשות בתוך גבולות ברורים מאוד, בלי עונשים ועם המון כבוד אליהם, בנפרד ממני.

  מכירה מוקדמת- הספר טרם יצא לאור, הודעה על מועד המשלוח תשלח למזמינות בעת ההשקה

 • אחריות ושם הספק
 • משלוחים והחזרות
 • ביקורת אמהות
 • חברות שיש להן את המוצר

ביקורת אמהות

מייני לפי
   רגע לפני שממשיכים...

   כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

   הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
   אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)