סל הקניות שלי
X-
תשלומים

7% הנחה בבנק הדם הטבורי קריוסייב ישראל

לפרטים יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות בכתובת המייל support@mamaguru.co.il
לב ריקלב ריקלב ריקלב ריקלב ריק דירוגים 0 הוסיפי דרוג
  • פירוט המוצר

   בנק הדם הטבורי קריוסייב ישראל עובד תחת תקני איכותי בינלאומיים מחמירים, ומקפיד על אמצעי ביטחון כמו אחסון הדם הטבורי בשתי שקיות נפרדות ובשני מקפיאים נפרדים.
   קריוסייב מציעים, לראשונה בעולם, אפשרות שימור של רקמת חבל הטבור המכילה תאים ייחודיים שצפויים להיות שימושיים בטיפולים רבים בעתיד.
   עם קריוסייב תוכלי ללדת היכן שתרצי, והמיילד/ת יבצעו את האיסוף. בנוסף, בקריוסייב תמצאי שירותי ביטוח וגיבוי מדעי של חברה בינלאומית.
   בבנק הדם קריוסייב תוכלי לבטח את דגימת הדם בפוליסה משפחתית ללא הצהרת בריאות.

   קריוסייב הינה החברה הגדולה באירופה ומיוצגת בכ 40 מדינות (בישראל משנת 2001) ונסחרת בבורסות אמסטרדם ופריז תחת חברת האם Esperite. במעבדות החברה מאוכסנות כ 275 אלף דגימות והיא נחשבת לחברה הגדולה באירופה ואחת הגדולות בעולם.

   מעבדות קריוסייב הממוקמות בבריסל בלגיה נחשבות למתקדמות מסוגן לבנקאות תאי גזע באירופה ועובדות תחת רגולציה אירופאית מחמירה. הדגימה מעובדת בסביבית עבודה של חדרים נקיים במכשור רובוטי ממוחשב למיצוי מקסימאלי של תאים מכל דגימה. לאחר מכן הדגימה מוקפאת באופן ממוחשב והדרגתי עד לטמ"פ של מינוס 196 מעלות סלציוס. הדגימה נשמרת בשני חלקים נפרדים פיסית בשני מקפיאים נפרדים לבטחון ולשימוש רב פעמי. בנוסף לשימור הדם הטבורי כולל השרות שמירה של רקמת חבל הטבור העשירה בתאי גזע תרפיוטיים שישמשו בעתיד לפתרון במחלות נוספות.


   מספר מוצר:1613

  • משלוחים והחזרות משלוחים והחזרות

  מוצרים שיכולים לעניין אותך:

  הפריט נוסף לסל בהצלחה!

  סה"כ פריטים סה"כ עלות:

  רגע לפני שממשיכים...

  כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

  הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
  אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)