סל הקניות שלי
X-
תשלומים

Maternity Unit להקלה על כאבי צירים - להשכרה

מכשיר ייחודי להקלה על כאבי לידה! במחיר מיוחד!
לפרטים יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות בכתובת המייל support@mamaguru.co.il
לב מלאלב מלאלב מלאלב מלאלב ריק דירוגים 5 הוסיפי דרוג
  • פירוט המוצר

   הטבה מיוחדת לאמהות מאמא גורו - 35% הנחה בהשכרת מכשיר Maternity Unit!

    

   אם את רוצה להקל על כאבי הלידה עד לקבלת האפידורל, להקל על כאבי הגב לפני הלידה, להפחית ממינון משככי הכאבים ולהקל על הכאבים לאחר הלידה - המטרניטי יוניט הוא הפתרון האידאלי בשבילך!

    

   נשים רבות מבקשות כיום ללדת לידה טבעית ככל שניתן, ונעזרות בשיטות שונות כמו עיסויים, מריחת שמנים, או לידה במים. אולם, בכל לידה, גם טבעית, שואפת היולדת לחוות כמה שפחות כאב, כשגם השימוש באפידורל אינו חוסך חלק ניכר מהכאב הכרוך בלידה.

   ה- Maternity Unit הינו מכשיר מהפכני המספק פיתרון טבעי לכאבים, החל מהצירים המוקדמים ועד לסוף הלידה (כולל צירי הלחץ).

   המכשיר עובד בשיטת TENS (גירוי חשמלי של העצבים דרך העור)- שיטה מוכרת ונפוצה לטיפול בכאבים. שיכוך הכאב נעשה למעשה על ידי הצפת המערכת העצבית האחראית על העברת תחושת הכאב למוח בפולסים חשמליים קלים, ובעקבות זאת "חסימת" העצב באופן זמני להעברת תחושת הכאב.

    

   ה- Maternity Unit המותאם במיוחד לשימוש במהלך הצירים והלידה. עוצמתו, מבנהו, צורת הפעלתו ופעילותו תוכננו במיוחד על פי הצרכים האנטומיים והפיזיולוגיים של האישה בזמן לידה. המכשיר נותן מענה לשלבי הלידה השונים, והכל בשליטה של היולדת על פי תחושותיה. המכשיר פועל באמצעות ארבע אלקטרודות נדבקות המוצמדות לגב היולדת. המדבקות הן רב פעמיות ומאפשרות ליולדת להתנתק מהמכשיר ולחזור ולהתחבר אליו כראות עיניה.

    

   יולדת המגיעה לבית החולים כשהיא כבר מחוברת למכשיר מהבית, מגיעה בדרך כלל רגועה יותר. שימוש במכשיר גם מאפשר ניידות של היולדת ובחירה של תנוחת הלידה הנוחה והרצויה לה. את המכשיר לא ניתן לקבל בבית החולים, ויש להשכירו לפני הלידה ולהתחבר אליו ממש עם תחילת הצירים עוד בבית כדי לקבל אפקט מקסימלי של שיכוך כאבים. מאחר ומועד הלידה אינו ודאי, נהוג לשכור אותו כחודש לפני מועד הלידה המשוער. 

    

    

    

    


   מספר מוצר:2355

  • משלוחים והחזרות משלוחים והחזרות

  מוצרים שיכולים לעניין אותך:

  הפריט נוסף לסל בהצלחה!

  סה"כ פריטים סה"כ עלות:

  רגע לפני שממשיכים...

  כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

  הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
  אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)