כדורים

1 - 14 מתוך 14 תוצאות
תצוגה
כדורים

קטגוריות

מותג

מחיר

סוג מוצר

מידות

1 - 14 מתוך 14 תוצאות
תצוגה
כדור כדורגל טורניר רשמי בגודל 5 תוצרת גרמניה אידיאלי לכל המשפחה וגם לשימוש ביתי או בית ספרי. הכדור יכול לשמש גם במגוון דרכים לעסקי ספורט אחרים. תמורה מעולה בעד המחיר.
BANDITO גרמניה
1 2 3
ה-SKLZ Trainer Ball הוא הכלי המושלם לחדר כושר או אימון בבית. הכדור נועד לתת לך אימון שלם ויעיל לכל הגוף, וכולל תרגילים ותמונות ברורות המודפסות ישירות על פני השטח שלו, מוודא שאתה מכיר את השרירים המכוונים לתוצאות הרצויות.
SKLZ
1 2 3 4 5 6
משפרים את היציבות ומחזקים את שרירי הליבה. השתמש בהם למגוון של תנועות ידיים, ברכיים וכפות רגליים סטטיות ודינמיות במהלך אימונים המשלבים יציבות כגון כפיפות אוויר, בורד או שכיבות סמיכה. עיצוב אנטי החלקה בעל מרקם כפול יוצר שתי רמות קושי וחוסר יציבות במהלך התנועה. התרמילים מתנפחים, קלים וניידים לשימוש בכל
SKLZ
1 2 3
בסיס: גדול 140 ליטר למילוי במים/חול ליציבות מקסימאלית. טבעת: מסוג PRO GLIDE עם קפיץ, עשויה פלדה מוצקה ומסיבית בעובי 1.6 סמ. מרחק מהלוח לטבעת 27.94 סמ.
מדחס אוויר ללא שמן וללא זיהום אוויר. חיבור פונקציונלי המתאים למגוון מוצרים: כדורים, גלגלי מכוניות, אופניים ועוד. מד לחץ המראה את עוצמת דחיסת האוויר. רעש נמוך 55db.
ENERGYM
1 2 3 4 5 6
מתקן כדרור ושליטה בכדור של מותג SKLZ מורכב ממרכז כוח כבידה אשר מחובר למוט מתכת עשוי אלומיניום עמיד.
SKLZ
1 2 3
לוח טקטי למאמן כדורסל של מותג SKLZ הנו לוח מגנטי דו צדדי, מאפשר מעקב אחרי נתונים סטטיסטיים מצד אחד ולאמן את הצוות שלך מצד שני
SKLZ
1 2 3 4
משקפי הכדרור לאימון כדורסל של מותג SKLZ מיועדים למטרה אחת נרחבת ופשוטה, לעזור לכם להשתפר מבחינת כדרור כדור הכדורסל, קריאת והבנת שדה המגרש וביצוע מהלכים נכונים.
SKLZ
כדורסל מקורי שלל לוחות הסל PRO MINI HOOP של חברת SKLZ
SKLZ
1 2 3 4
מתקן סל חצי מקצועי מסיבי ענק עמיד לפגעי מזג האויר מתכוונן עד 318cm דגם MSR-1077 מבית ROSSO ITALY פעילות ספורטיבית מהנה לכם ולילדכם מתקן סל חצי מקצועי
ROSSO ITALY