מדע ומחקר

1 - 24 מתוך 157 תוצאות
תצוגה
מדע ומחקר

קטגוריות

מותג

  • תראו לי עוד הראו פחות

מחיר

סוג מוצר

  • תראו לי עוד הראו פחות
1 - 24 מתוך 157 תוצאות
תצוגה
הערכה מבית Elanco מארה"ב המתמחה במשחקי מדע לילדים בנושאי חשמל ואלקטרוניקה. הערכה מכילה 500 ניסויים שונים אותם ילדים ונערים ישמחו לבצע בעצמם ותוך כדי שהם יהנו לשחק באלקטרוניקה ולבנות מעגלים שונים הם גם ילמדו את חוקי הפיזיקה של עולם זה וירכשו ניסיון מעשי אמיתי בתחום!
539
539
נשמר שמירה
ערכת Snap Circuits Electronic 300 מכילה את כל מה שילד או נער צריכים על מנת ללמוד אלקטרוניקה בסיסית ולהתחיל להתנסות וליצור בעצמו.
449
449
נשמר שמירה
רוצים למדוד במדויק שעה אחת באמצעות דרך ויזואלית ולא בסטופר רגיל ? .שעון החול שלנו עשוי מזכוכית המודד במדויק 60 דקות.
89
נשמר שמירה

גלובוס מדעי מדיני מהודר יפהפה
ללימודה והנאה לכל המשפחה 
הדפסה עברית מיוחדת וברורה
איכותי ביותר תוצרת איטליה 
קוטר גדול 30 ס"מ
בעל תאורה פנימית ברורה

329
329
נשמר שמירה
ערכת הרכבה הנדסית לחקר ולמידה לילדים ובני נוער מבית המותג ENGINO - ערכת הרכבה איכותית לכלי שייט ימיים - לבניית 5 מודלים שונים של בית ירוק לגידול צמחי גינה אמיתיים בסביבה מבוקרת המדמה חממת גידול אמיתית.
249
399
חסכת 150
249
399
חסכת 150
נשמר שמירה
ערכת ניסויים מדעיים מורחבת לילדים בנושא כימיה הכוללת 200 ניסויים מדעיים בכימיה המאפשרים לילדים להכיר את עולם המדע והניסויים בנושא כימיה ערכה מורחבת הכוללת אביזרי מחקר רבים וניסוים מעניינים ומגוונים!
299
389
חסכת 90
299
389
חסכת 90
נשמר שמירה
ערכת מחקר לילדים מבית בוקי צרפת הכוללת מיקרוסקופ דיגיטלי ואופטי בעל הגדלה של עד פי 400 וסט של אביזרי מחקר ודוגמיות ייחודיות יחד עם חוברת ובה 40 ניסויים מדעיים לילדים בשימוש עם הערכה.
BUKI France
547
547
BUKI France
נשמר שמירה
ערכת Snap Circuits 3D M.E.G היא ערכה ייחודית המכילה ניסויים באלקטרוניקה עם שילוב של מכניקה ותפיסת מרחב תלת מימדי.
439
439
נשמר שמירה
ערכת חקר ולמידה לבני נוער מבית המותג אנג'ינו
ערכות מסדרת STEM של חברת ENGINO מעבירים את חוויות הלימוד בכיף והנאה המשלבים לימוד של חוקי פיזיקה, הנדסה, טכנולוגיה ועוד דרך הידיים בשילוב חוברת עובדות, מבחנים ותיאוריות מדעיות מאחורי כל ערכה (באנגלית).
329
399
חסכת 70
329
399
חסכת 70
נשמר שמירה
ערכת רובוטיקה מדעית מושלמת לילדים המעוניינים להתנסות בבניית מודלים ממונעים וממוכנים המסוגלים לבצע פעולות מכניות והנדסיות שונות.
589
649
חסכת 60
589
649
חסכת 60
נשמר שמירה
קיט חקר הכולל מיקרוסקופ ומתאם לראש המיקרוסקופ לטלפון כדי שתוכלו לקחת תמונות מדהימות ולשתף עם חברים או לחקור אחר כך!
מיקרוסקופ המתאים למתחילים, ילדים, נוער ותלמידים.
BUKI France
249
249
BUKI France
נשמר שמירה
מיקרוסקופ איכותי וקטן מותאם לידיים הקטנות של הילדים, הכולל 33 אביזרים להם זקוק המדען הצעיר. דגם 6(5\8) 100X 300X 600X המתנה המושלמת עבור ילדים וילדות סקרנים, חובבי מדע וטכנולוגיה. בעל אפשרויות אופטיות חדות וחדישות. זכוכית מגדלת, צלוחיות ומבחנות. מיקרוסקופ זה נמנה כחלק מצעצועים מסוג S.T.E.A.M- מפתחים זיקה לעולם הטכנולוגיה הרלוונטי מתמיד, והבנה מדעית, הנדסית ומתמטית. מפתחים כישורי פתרון בעיות, מעוררי סקרנות וחשיבה ומאפשרים חשיפה לתחומי עניין רחבים. מיועד לילדים מגיל 8 ומעלה דרושות סוללות להפעלת התאורה גודל המיקרוסקופ כ- 17.5 ס"מ מידות האריזה: כ- 29X22.5X7 ס'מ
EASTCOLIGHT
69
69
EASTCOLIGHT
נשמר שמירה
מיקרוסקופ איכותי וגדול במזוודה איכותית לקחת את המדע לכל מקום, הכולל 48 אביזרים להם זקוק המדען הצעיר. המתנה המושלמת עבור ילדים וילדות סקרנים, חובבי מדע וטכנולוגיה. המיקרוסקופ כולל 3 עדשות מגדילות, שקופיות מוכנות ושקופיות זכוכית ריקות, צלחת דגימה, מבחנות, זכוכית מגדלת, שקופיות, דוגמיות חי וצומח, פינצטה ועוד. המיקרוסקופ כולל תאורה ומצוין למשחק אישי או משותף, מאפשר לחקור חיות ואובייקטים זעירים ומעודד סקרנות, מחקר ויצירתיות. מיקרוסקופ זה נמנה כחלק מצעצועים מסוג S.T.E.A.M- מפתחים זיקה לעולם הטכנולוגיה הרלוונטי מתמיד, והבנה מדעית, הנדסית ומתמטית. מפתחים כישורי פתרון בעיות, מעוררי סקרנות וחשיבה ומאפשרים חשיפה לתחומי עניין רחבים. מאפיינים: מיקרוסקופ איכותי הכולל 48 אביזרים כולל: עדשות מגדילות לגדלים של 200X, 600X, 1200X, זכוכית מגדלת, צלוחית דגימה, מבחנה, דוגמיות חי וצומח, משקפת מדענים, פינצטה ועוד... מגיע במזוודת פלסטיק רב פעמית מתאים מגיל 8 ומעלה גודל המיקרוסקופ 25 ס"מ התאורה מופעלת ע"י סוללות (לא כלולות)
EASTCOLIGHT
189
189
EASTCOLIGHT
נשמר שמירה
ערכת הרכבה לבניית 5 מודלים של רובוט KODO מבית BUKI צרפת
רובוט קודו הוא רובוט חמוד ומתוחכם שאשפר לתכנת לפעולות שונות מבלי חיבור למחשב בלי שפת קוד.
הקידוד מתבצע ע"י גלגלת קידוד מתוחכמת בה מניחים פינים שקובעים את פעולות הרובוט.
BUKI France
277
277
BUKI France
נשמר שמירה
מיקרוסקופ ביולוגי לילדים ונוער מבית National Geographic העולמית.
חלקי האופטיקה וייצור נעשה ע"י חברת BRESSER העולמית המתמחה בציוד אופטי מעבדתי והמייצרת לתעשייה ומחקר.
BUKI France
329
329
BUKI France
נשמר שמירה
ערכת הרכבה מיוחדת המעניקה חוויה והתנסות במכניקה אמיתית מעולם הרכב.
אז אם הילדים נהנים לפרק ולהרכיב מכשירים ומכונות ועולם ההנדסה מסקרן אותם או הם תמיד שואלים אתכם על מכוניות- אז המשחק להרכבת מנוע V8 מבית בוקי צרפת הוא המשחק המושלם עבורם.
BUKI France
449
449
BUKI France
נשמר שמירה
ערכת Snap Circuits Electronic Jr. Select היא ערכה מיוחדת לילדים קטנים ומכילה ניסויים שנבנו במיוחד לילדים קטנים ומכילה את כל מה שילדים צריכים על מנת ללמוד אלקטרוניקה בסיסית ולהתחיל להתנסות וליצור בעצמם.
299
299
נשמר שמירה
ערכת Snap Circuits Led Fun הינה ערכת לימוד אלקטרונית בנושא של תאורת לדים ומכילה את כל מה שילד או נער צריכים על מנת ללמוד אלקטרוניקה בסיסית ולהתחיל להתנסות וליצור בעצמו.
169
169
נשמר שמירה
עולם הניסויים בכימיה מרתק ילדים בטווח גילאים רחב ומהווה עבורם משחק מדעי חינוכי ומעשיר שמלבד העניין וההתלהבות שהוא יוצר בהם, הם גם לומדים על הדרך עובדות ועקרונות מדעיים חשובים ומעניינים שילוו ויעשירו את עולמם.
ערכת ניסויים מדעיים מורחבת לילדים ונוער הכוללת עשרות ניסויים מעניינים ומעשיר
BUKI France
249
249
BUKI France
נשמר שמירה
ערכת הרכבה מדעית לילדים מסדרת STEM של Banbao לבניית 8 מודלים שונים בנושאים פיזקליים הנדסיים שונים ומאפשרת לימוד עקרונות מכניים תוך כדי בנייה.
219
219
נשמר שמירה
ערכת לימוד למתכנת הצעיר! למדו את ילדכם לתכנת בדרך חווייתית, יצירתית ומהנה במיוחד עם הערכה החינוכית של Snap Circuits המבוססת Arduino - ארדואינו ומיועדת לילדים ונוער הרוצים ללמוד לתכנת בקלות ובדרך מוחשית המשלבת גם אלקטרוניקה בסיסית.
439
439
נשמר שמירה
מיקרוסקופ דיגיטלי עצמאי ואיכותי עם הגדלה של עד X500 ובאיכות של 5 מגה פיקסל. המיקרוסקופ מאפשר חקר היצורים והאובייקטים בשטח. המיקרוסקופ מגיע עם מסך צבעוני בגודל 3.5 אינץ' לצפייה נוחה. באמצעות הלדים המובנים ניתן להאיר את האובייקטים בצורה מיטבית ונוחה.
1,199
1,199
נשמר שמירה
טלסקופ ברזל גדול ואיכותי עם הגדלה של פי 50 ומגיע עם חצובה מתכווננת, מראה אלכסונית לצפייה בכוכבים וטלסקופ/מיקרוסקופ ידני קטן עם הגדלה של פי 21 לחקור גם את הטבע, עדשת הראייה מתכווננת ובעלת אופציית הארכה להגדלה ופיקוס התמונה, כל מה שחוקר צעיר צריך כדי לחקור את הכוכבים שבשמים. ערכת הטלסקופ שתאפשר חווית גיבוש משפחתית ייחודית של צפייה בכוכבים ובעצמים רחוקים. מהבית דרך החלון או בחוץ. המתנה המושלמת עבור ילדים וילדות סקרנים, חובבי מדע, חלל וטכנולוגיה. הזמנות מצוינת לצאת מהעיר המוארת אל החושך של הטבע על מנת לראות את הכוכבים שיותר בהירות. טלסקופ זה נמנה כחלק מצעצועים מסוג S.T.E.A.M- מפתחים זיקה לעולם הטכנולוגיה הרלוונטי מתמיד, והבנה מדעית, הנדסית ומתמטית. מפתחים כישורי פתרון בעיות, מעוררי סקרנות וחשיבה ומאפשרים חשיפה לתחומי עניין רחבים. חל איסור מוחלט להביט לכיוון השמש עם הטלסקופ. גדול הטלסקופ סגור- 54 ס"מ מידות האריזה: כ- 65X22X10 ס'מ
EASTCOLIGHT
199
199
EASTCOLIGHT
נשמר שמירה