סל הקניות שלי
X-

הצטרפו אלינו!


מי אנחנו?

מאמא גורו הינו מועדון הצרכנות הראשון בישראל לאמהות, עם מעל ל-150 אלף אמהות רשומות באתר, שבנוי כולו על חכמת האימהות. המועדון מאפשר לאמהות לקבל מידע על מרבית מוצרי התינוקות בישראל, לקרוא 10,000 חוות דעת אותנטיות על מוצרים ושירותים ולרכוש מוצרים במחירים אטרקטיביים.

המועדון קיים 4 שנים ומטרתו לעזור לאמהות להחליט ולבחור ממגוון המוצרים הענק שקיים בשוק, תוך כדי דגש על מחיר נוח ומשתלם.

הקוסנפט של מועדון מאמא גורו הינו ייחודי ומתפקד כמועדון חברתי, כאשר בו זמנית פועלת קבוצת פייסבוק תומכת (מעל ל179 אלף אמהות), בה ניתן לכתוב את הדעה האישית של האמהות על מרבית מוצרי התינוקות והילדים.


דיוורים

אמהות מאמא גורו מקבלות דיוור שבועי הכולל הצעות ייחודיות ובלעדיות ומחירים אטרקטיביים. הדיוור מגיע למעל 100 אלף מדוורות, כאשר אחוזי פתיחת ניוזלטר עומדים על 24%.
הדיוור הינו בלעדי ונועד לחברות מאמא גורו בלבד, כאשר התפוצה ע"פ טרגוט לקהל היעד מפרסם בודד.
בדיוור ישנה קוביית פרסום הנשלחת ל- 80 אלף אמהות.

אירועים

למאמא גורו חשוב לפגוש את חברות המועדון פנים מול פנים ולכן היא לא מסתפקת במגע וירטואלי עם חבריה ויוצרת איתן מגע ישיר ופרונטלי.
אמהות מאמא גורו נהנות מאירועים, ירידי מכירה, כנסי מידע ותוכן שרלוונטי לאמהות.

פייסבוק

קהילת הפייסבוק של מאמא גורו הינה פעילה ודינמית מאוד ומונה מעל ל-179 אלף אמהות.
מטרת הקבוצה היא להוות סביבה תומכת ולשמש במה לכל התלבטות או סוגיה צרכנית שיש לאמהות.
הקבוצה הינה קבוצה סגורה לאמהות בלבד, להצטרפות יש צורך באישור ידני ממנהלת הקהילה של מאמא גורו. הקבוצה מאפשר ליצור דיאלוג רציף עם חברותיה, בה ניתן גם לקדם הטבות, פוסטים שיווקיים וכל זאת תוך כדי דגש על מינון מדוייק אשר משיג מאות הקלקות ביום.

בלוג מאמא גורו

מעבר לכך שמאמא גורו הינו אתר צרכנות וסחר, קהילת האמהות אותה מאמא גורו מטפחת היא חזקה וחשובה. באתר ניתן להכנס לבלוג בו ישנן כתבות, תחקירים, סקרים, המלצות, מדריכים ואף חידונים אשר כולם עוסקים בנושא המרכזי שהוא - לייף סטייל, אמהות, הורות ומשק בית!

הצטרפו עכשיו!

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)